w naszej ofercie: 9210 imprez, 3293 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Obóz Młodzieżowy w Grecji 2024 - Zarezerwuj już dziś! Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Weekendowe zwiedzanie stolic Europy

Weekendowe zwiedzanie stolic Europy

Każdy z nas odczuł przysłowiowy "brak czasu". Jest on w praktyce dzisiejszych czasów nieodzownym elementem naszego trybu życia a jego przysłowiowym zjadaczem najczęściej jest praca, która ma to do siebie, ze potrafi wypełnić czas wyjątkowo szczelnie. Urlop staje się dobrem najwyższym... o dłuższych wakacjach z reguły szybko zapominamy jako jednoroczny epizod ale pozostają nam na szczęście weekendy - Ukochane Weekendy!

W Internecie, aż huczy od ofert weekendowych. I nie ma się co dziwić bo wycieczki weekendowe są naprawdę popularne i wybór ich jest bardzo duży. W większości są to oferty weekendów niedlaeko od miejsca zamieszkania - lokalne, pobytowe z dojazdem własnym. Nie wiem czy wiecie, że weekend to również wystarczająca ilośc czasu by zostawić swoją najbliższą okolicę dla odwiedzenia naszych sąsiadów za granicą i zaglądnąć do tak ciekawych miast jak np. Praga, Wiedeń nawet wybrać się jeszcze dalej do Barcelony! :)

Expressowa wycieczka weekendowa?
Jest to idealna propozycja dla ludzi, którzy nie mogą poświęcić wiele czasu na dłuższy urlop a chcą aktywnie spędzić czas i zobaczyć wiele ciekawych miejsc nie koniecznie w obrębie naszego kraju ale u naszych najbliższych sąsiadów. Jednak takie wyjazdy weekendowe wiążą się z pewnym wyrzeczeniem i niewygodami jazdy nocami autokarem ...ale również mają one ważną dla wielu i podstawową zaletę - niską cenę!

Najczęściej takie ekspressowe wyjazdy organizowane są już w piątek wieczorem - nocny przejazd autokarem do miejsca, które będziemy jest podyktowany wiadomą rzeczą - oszczędnością czasu. Oczywiście przygotować się do tej podróży należy adekwatnie do panujących warunków podróży. Nie powinno zabraknąć, śpiworu, jaśka, kanapek i napojów - zimnych lub gorących w zależności od pory roku i charakteruweekendowej wycieczki. Dojazd na miejsce zwiedzania najczęściej jest nad ranem i tutaj też rozpoczyna się właściwy program wycieczki. Często też program ten jest tak układany by każdy ze zwiedzających miał czas dla siebie na spacer, zakupy czy korzystanie z kulinarnych przyjemności odmiennych od polskiej kuchni. Tak jest spędzany cały dzień i wieczorem w ustalonym miejscu i godzinie grupa powraca nocnym przejazdem do Polski.

Weekend Samolotem
Zdecydowanie samolot daje więcej możliwości odkrywania. Mimo, że cena takiego samolotowego wypadu weekendowego jest zdecydowanie wyższa to oszczędzamy na czasie a przez to podnosimy swój komfort podróży i mamy więcej czasu na zwiedzanie atrakcji i miast, do których w weekend cięzko byłoby dostać się innym środkiem transportu. Cała Europa jest w Twoim zasięgu więc dlaczego z tego nie skorzystać? 

Miejsca które możemy zwiedzić ?
Samolotem dotrzeć do wszystkich stolic w Europie bo samolot to wolność i w kilka godzin możesz znaleźć się np. Lizbonie, Londynie czy Barcelonie. Autokarem też tak naprawdę można pozwiedzać bo przecież tyle ciekawych Europejskich stolic jest dookoła nas. Jednodniowe Wycieczki Weekendowe to również ciekawe wyjazdy na wszelkiego rodzaju jarmarki świąteczne, wielkanocne czy bożonarodzeniowe. Bardzo dużą popularnością cieszą się miasta takie jak: Salzburg, Wiedeń, Berlin, Budapeszt, Lwów, Wilno i Praga itp.

Koszty ?
Jeśli ktoś lubi zwiedzać i naprawdę nie przeszkadza mu szybkie tempo wycieczki to naprawdę można za niewielkie pieniądze zwiedzić spory i ciekawy kawałek Europy. Przykładowe koszty kształtują się w granicach tylko 170 zł plus środki na bilety wstępów do obiektów i za usługę przewodnika – ok. 20 euro, i tak naprawdę to Twoje wszystkie wydatki organizacyjne. Reszta zależy już od Ciebie.

Samolotem będzie drożej ale nie ma to jak tapas w Barcelonie, fish&chips w Londynie czy croissant w Paryżu. Po prostu będziecie mieli więcej czasu na przyjemności i oczywiście podróż Was nie zmęczy i wrócicie pełni wrażeń i wypoczęci.


Wybór Wam pozostawiamy!

Zobacz oferty wycieczek weekendowych »

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-06-10
2024-06-03
2024-03-27
2024-01-08
2023-09-25
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="http://www.wycieczkikilkudniowe.pl/weekendowe-zwiedzanie-stolic-europy.html" title="Weekendowe zwiedzanie stolic Europy" ><img src="http://www.wycieczkikilkudniowe.pl/view/images/eco.png" alt="Weekendowe zwiedzanie stolic Europy" style="vertical-align: middle;" /> Weekendowe zwiedzanie stolic Europy</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.